BIOAGROS Biosaurus Органски пченкарен флипс со арома на кечап, без глутен, 50 г

BIOAGROS Biosaurus Органски пченкарен флипс со арома на кечап, без глутен, 50 г
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045465C
favorite_border

Опис на производот

  • Oргански печен пченкарен флипс со арома на кечап
  • Органски сертифициран производ
  • Не содржи глутен
  • Погодно за вегани

Нето-тежина: 50 г

Содржина

Состојки: пченка* 75% (пченкарно брашно и/или пченкарен гриз), сончогледово масло*, арома на кечап* 5% (домати*, шеќер*, сол*, лимон во прав*, малтодекстрин*, кромид*, екстракт од квасец*, зачини* [лук*, бибер*, каранфилче*, цимет*], сончогледово масло*) 

*од органско производство.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се