BIOAGROS Органски суви гоџи бобинки, 100 г

BIOAGROS Органски суви гоџи бобинки, 100 г
216,00 ден.
115,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037666C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Сувите гоџи бобинки се добиени со сушење на сонце
  • Познати се по своите нутритивни својства

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состојки: органски суви гоџи бобинки (Lycium barbarum).

Начин на употреба: може да се додадат во житарки, овес, јогурт или друг оброк подготвен во блендер или едноставно да се консумираат како такви.

Препорачана дневна количина: 20-30 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се