BIODERMA Hydrabio Серум, 40 мл

BIODERMA Hydrabio Серум, 40 мл
1.096,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039908C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Интензивен концентрат

Длабинска хидратација за ефект на свежина и моментална сјајност. Се препорачува за интензивна хидратација на дехидрирана кожа. Благодарение на патентираниот биолошки Aquagenium™ комплекс, стимулира производство на аквапорини (водени канали) кои ја задржуваат водата и со тоа го одржува нејзиниот природен баланс.

  • Мазна и екстра-свежа текстура
  • Некомедогено
  • За сите типови на кожа

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува на лицето и вратот наутро и/или навечер после чистење на лицето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се