BIONIKA Левикер, 30 таблети

BIONIKA Левикер, 30 таблети
1.040,00 ден.
780,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041395C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Левикер е природен додаток на исхрана кој содржи стандардизиран екстракт од Prunusmume.
Супер овошјето, познато како јапонска кајсија, се користи традиционално во Азија поради неговите хепатопротективни и антиоксидативни својства.

Левикер придонесува за одржување на нормалната функција на црниот дроб и за нормален метаболизам на мастите.

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав: содржи стандардизирана концентрација на олеанолна и урсолна киселина, две биоактивни природни состојки на Prunusmume, како и холин.

Дозирање: препорачано дозирање е 1 таблета дневно да се земе со чаша вода, најдобро наутро со појадокот, во времетраење од 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се