BONI Yup Хигиенски влошки супер, 8 парчиња

boni yup ultra thin super 8 / ultra tenki higienski vloski
BONI Yup Хигиенски влошки супер, 8 парчиња
70,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005451C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Boni Yup хигиенски влошки супер, ултра тенки со крилца.

Пакување: 8 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се