THE BRIDGE Био напиток од кокос, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од кокос, 1000 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042029C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски напиток од кокос
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен
  • Со изворска вода
  • Не содржи шеќери
  • Кошер сертифициран производ
  • Природно без лактоза

 Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, кокосово млеко* 9,4% (кокосов крем*, вода), оризов скроб*, морска сол, сончогледов лецитин*, природна арома на кокос*.

*од органско потекло.

Да се чува на ладно и суво место.

Добро протресете пред употреба.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 3-4 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се