CANABIGAL Гел за лице со 150 мг CBD, 30 мл

CANABIGAL Гел за лице со 150 мг CBD, 30 мл
1.836,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052165C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Наменет е за интензивен третман и ефикасна регенерација и подмлaдување на кожата
  • Ја штити кожата на лицето, ја задржува нејзината влажност, ги измазнува брчките и ги зацврстува контурите на лицето
  • Хранливите материи во CANABIGAL® гел за лице помагаат при обновување на кожата, го спречуваат нејзиното прекумерно сушење и ја штитат од појава на темни дамки

Пакување: 30 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се