CANABIGAL Меки пастили со 900 мг CBD, 30 парчиња

CANABIGAL Меки пастили со 900 мг CBD, 30 парчиња
2.235,00 ден.
1.900,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052175C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Позитивни ефекти при употреба на CBD се манифестираат при состојби на стрес, анксиозност, нервоза, депресија, мускулни спазми
  • Се користи против гадење и повраќање, посебно за време на хемо или зрачна терапија кај малигните заболувања, помага во одржување на балансот на цревната флора
  • Ублажува состојби на болка од различно потекло, заради неговото противвоспалително дејство

Пакување: 30 пастили

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се