CHICCO Baby Moments Сапун, 100 г

CHICCO Baby Moments Сапун, 100 г
119,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052610C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Чисто, едноставно, безбедно
  • Од 0+ месеци

Нежно ја чисто кожата на најмалите, благодарение на формулата со глицерин. Сапунот е со растително потекло. Не содржи парабени, без СЛС и СЛЕС. Без боја, без алкохол.

Клинички тестирано на осетлива кожа. Хипоалергено, го намалува ризикот од алергии.

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состав:

Активни состојки: продукти од палми и навлажнувачки состојки, глицерин.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се