CHICCO Бебешки плав сет (0+ м)

CHICCO Бебешки плав сет (0+ м)
980,00 ден.
833,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039897C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Совршен сет за новородени бебиња кој содржи:

  • Едно анти-колик шише NaturalFeeling (0+ м) 150 мл со нормален проток
  • Едно анти-колик шише NaturalFeeling (0+ м) 250 мл со среден проток
  • Една силиконска ортодонтска цуцла Physio (0-6 м) 

Пакување: 2 шишиња, 1 цуцла лажалка

Содржина

Состав: шишињата се изработени од пластичен матријал без Биспхенол А, додека цуцлата лажалка е изработена од силикон.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се