CHICCO Детска паста за заби со флуор (1450 ppm), вкус на ментол, 50 мл

CHICCO Детска паста за заби со флуор (1450 ppm), вкус на ментол, 50 мл
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051843C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Детска паста за заби со вкус на ментол, за деца од 6+ години 
  • 1450 ppm флуор
  • Ги отстранува наслагите од забите, не ја нагризува забната глеѓ
  • Витаминот Е и бетаинот ги заштитуваат забите и непцата     

Пакување: 50 мл    

Содржина

Употреба: два пати на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се