CHICCO Physio Силиконска анти-колик цуцла со два отвори (2+ м) 2 парчиња

CHICCO Physio Силиконска анти-колик цуцла со два отвори (2+ м) 2 парчиња
295,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018039C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Докажан анти-колик ефект, анти-колик вентилот е дизајниран да спречи голтање на воздух и помага да се намали раздразливоста, иритацијата и грчевите после хранење.

  • Среден проток (два отвори)

Ексклузивната обработка ја прави цуцлата екстра мека и пријатна.
Силиконот не апсорбира вкус и мирис, не ја губи формата и по повторени стерилизации.

Мека и еластична цуцла која овозможува лесно префрлање од доење на хранење со шишиња.

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се