CHICCO Sensitive Омекнувач за алишта, 750 мл

CHICCO Sensitive Омекнувач за алишта, 750 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050610C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Се користи како концентрат или растворен во вода
  • Ја освежува и омекнува бебешката облека без да ја иритира осетливата кожа
  • Природните состојки ја прават ткаенината мека и нежно парфимирана без да ги оштети боите
  • Дерматолошки тестирана, антистична и биолошки разградлива формула

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се