COLGATE 360 Charcoal Gold Soft Четка за заби

colgate soft 360 degree charcoal gold toothbrush cetka za zabi jaglen
COLGATE 360 Charcoal Gold Soft Четка за заби
109,00 ден.
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051362C
favorite_border

Опис на производот

Влакненцата со јаглен помагаат во чистење и отстранување на дамките на површината на забите. 360 Degrees четката за заби ја чисти целата усна празнина со помош на влакненцата со тенки врвови, кои достигнуваат длабоко меѓу забите и по должина на непцето.

Со гумичка за полирање. Овие четки ги чистат забите, образите, непцата и јазикот. Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се