COLGATE Extra Clean Medium Четка за заби

COLGATE Extra Clean Medium Четка за заби
39,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
047421C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Четка за заби со тенки врвови за достигнување на задните заби. Задната страна од четката овозможува чистење на јазикот за да се отстранат бактериите во устата што предизвикуваат непријатен мирис. Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се