COLGATE Max Fresh Soft Четка за заби

COLGATE Max Fresh Soft Четка за заби
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051366C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

За свеж здив и 6 пати почисти заби. Помага во отстранување на бактериите во устата на 6 начини. Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се