COLGATE Max White Clay & Minerals Паста за заби 75 мл

COLGATE Max White Clay & Minerals Паста за заби 75 мл
180,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051917C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Вратете ја природната белина на Вашите заби.

  • Паста за заби со глина и минерали
  • За секојдневна употреба
  • Нежна со глеѓта

Формула која клинички докажано ги отстранува 100% површинските дамки. Со својата мешавина од глина и активни минерали, ја прочистува устата и ги полира забите за да ви ја врати природната белина.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се