COLGATE Total Advanced Visible Proof Паста за заби, 75 мл

COLGATE Total Advanced Visible Proof Паста за заби, 75 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
045798C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Паста со уникатна формула која помага во борбата со бактериите не само на Вашите заби, туку и на Вашиот јазик, образи и непца, цели 12 часа.

Содржи технологија за должината на времетраењето на четкање на забите. Дава одлична заштита од наслаги и гингивитис помагајќи секојдневно во борбата со бактериите, лошиот здив, ерозија на глеѓта, хиперсензитивност, кариес, плак, забен камен, дамки и проблеми со непцата.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се