COLGATE Twister Fresh Medium Четка за заби

COLGATE Twister Fresh Medium Четка за заби
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051364C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

За длабинско чистење со спирални влакненца, кои достигнуваат длабоко меѓу забите и по должина на непцето. Задната страна од четката овозможува чистење на јазикот за да се отстранат бактериите во устата што предизвикуваат непријатен мирис.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се