COLGATE Zig Zag Medium Четка за заби

colgate zig zag medium toothbrush cetka za zabi
COLGATE Zig Zag Medium Четка за заби
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041731C
favorite_border

Опис на производот

Цик-цак четки со V-форма и интердентални влакненца, дизајнирани за отстранување на забниот камен помеѓу забите. Четките имаат подигнат врв на влакненцата за полесен пристап и отстранување на забниот камен од задната страна на забите.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се