DANAI Џебен инхалатор

DANAI Џебен инхалатор
52,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021319C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Инхалатор за нос кој се користи при отежнето дишење и затнат нос.

Се препорачува:

  • Кај затнат нос 
  • За секојдневна хигиена на носната шуплина

Содржина

Состав: ментол, камфор, масло од еукалиптус.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се