DANAI Хидроген 12%, 120 мл

DANAI Хидроген 12%, 120 мл
40,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009948C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Козметички производ за белење и боење на косата.    

Пакување: 120 мл                

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се