DANAI Крем хидроген млечен 9%, 100 мл

DANAI Крем хидроген млечен 9%, 100 мл
40,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006102C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Хидроген 9% - козметички производ за белеење и боење на косата.

Пакување: 100 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се