DANAI Proderm Крем, 300 мл

DANAI Proderm Крем, 300 мл
182,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023112C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Крем за нега на чувствителната бебешка кожа
  • Благопријатно делува на воспалена кожа

Маслото од невен и Д-пантенолот помагаат при заздравување, епителизација и ревитализација на бебешката кожа.

Пакување: 300 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се