DISNEY Frozen Стаклено шише со цевка, 370 мл

DISNEY Frozen Стаклено шише со цевка, 370 мл
109,00 ден.
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047617C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • DISNEY Frozen - стаклено декорирано шише со цевка (370 мл) 

Пакување: 1 шише 

Содржина

Материјал: стакло, полипропилен.

Се препорачува рачно миење на производот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се