DISNEY Let's Travel Чаша за сок, 350 мл

DISNEY Let's Travel Чаша за сок, 350 мл
329,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052512C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Disney Чаша за сок изработена од тритан и полипропилен.

Пакување: 350 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се