DISNEY Minnie Mouse Сет од три стаклени чаши по 270 мл

DISNEY Minnie Mouse Сет од три стаклени чаши по 270 мл
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045205C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Minnie сет од три стаклени чаши по 270 мл

Пакување: 3 чаши

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се