DISNEY Spider-man Табуретка

DISNEY Spider-man Табуретка
999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045174C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Состав: МДФ + принтан текстил, полиестер.

Пакување: 1 табуретка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се