DOCTOR'S Антиникотеа супер мини филтри

DOCTOR'S Антиникотеа супер мини филтри
258,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
014125C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Природна детоксикација на тутунскиот чад од никотин, катран и сите други штетни соединенија.

Спречува појава на нови и ги елиминира старите пушачки тегоби, кашлица, замор, тешко дишење болки во градите, проблеми со гласот и грлото, жолти наслаги на прстите и забите.

Пакување: 12 филтри

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се