DOCTOR'S Мултидезинфект спреј 100 мл

DOCTOR'S Мултидезинфект спреј 100 мл
233,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040238C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Без алкохол и хемикали
  • Озонско освежување

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се