DOVE Men Care Fresh Clean Машки шампон и балсам 2 во 1, 250 мл

DOVE Men Care Fresh Clean 2 in 1 fortifying shampoo +conditioner 250 ml sampon shampon mazi kosa balsam regenerator
DOVE Men Care Fresh Clean Машки шампон и балсам 2 во 1, 250 мл
119,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051267C
favorite_border

Опис на производот

DOVE MEN CARE Fresh Clean Шампон и балсам за зајакнување на косата

  • Со кофеин и ментол

Dove шампонот и балсамот со кофеин и ментол длабоко ја чистат и зајакнуваат косата, со освежувачки ефект.

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, кокамидопропил бетаин, парфем, натриум хлорид, натриум бензоат, диметиконол, карбомер, ментол, лимонска киселина, гуар хидроксипропилтримониум хлорид, ТЕА-додецилбензенсулфонат, ТЕА-сулфат, динатриум ЕДТА, феноксиетанол, кофеин, натриум хидроксид, ППГ-6, лимонен, линалол.

Употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира по целата површина и потоа темелно се плакне. Во случај на контакт со очи, темелно исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се