DOVE Nourishment Rich Крем за раце и тело 75 мл

DOVE Nourishment Rich Крем за раце и тело 75 мл
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041978C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Крем за раце и тело за потхранување на кожата

  • За сите типови на кожа
  • Дерматолошки тестирано

Dove крем со навлажнувачки состојки, кои помагаат во обновување и потхранување на кожата, правејќи ја кожата мека и мазна.

Пакување: 75 мл

Содржина

Употреба: За најдобри резултати, нанесете наутро или навечер како дел од дневната рутина за нега на кожата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се