DOVE Original Антиперспирант део рол-он, 40 мл

DOVE Original Антиперспирант део рол-он, 40 мл
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039177C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Рол-он антиперспирант 
  • 48 часовна заштита
  • 0% алкохол

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се