DOVE Течен сапун за раце, 250 мл

DOVE Течен сапун за раце, 250 мл
75,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039215C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Течен сапун за нега на рацете
  • Со ¼ хидратантен крем
  • Специјална формула со ¼ хидратантен крем ја негува кожата на рацете и ја задржува природната хидратација
  • Кожата на рацете е мека и еластична
  • После првото отворање да се користи до 12 месеци

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се