DOVE Течен сапун за раце, 500 мл

DOVE Течен сапун за раце, 500 мл
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039220C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Со ¼ хидратантен крем
  • Оваа специјална формула со ¼ хидратантен крем ја негува и штити кожата на рацете

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се