DOVE Volume Lift Шампон за волумен 400 мл

DOVE Volume Lift Шампон за волумен 400 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051260C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за зголемување на волуменот на косата

  • За слаба и тенка коса

DOVE Volume Lift шампонот ја потхранува косата и го зголемува нејзиниот волумен уште од првата употреба. По употреба косата е прекрасно мазна, полна со живот и волумен.

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, кокамидопропил бетаин, глицерин, натриум хлорид, бензофенон-4, лимонска киселина, диметиконол, динатриум ЕДТА, глуконолактон, гуар хидроксипропилтримониум хлорид, лаурет-23, парфем, феноксиетанол, ППГ-6, натриум бензоат, натрриум сулфат, ТЕА-додецилбензенсулфонат, трехалоза, амил цинамал, бензил алкохол, бензил салицилат, бутилфенил метилпропионал, хексил цинамал, лимонен, линалол, CI 17200, CI 42090.

Употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира по целата површина и потоа темелно се плакне. Во случај на контакт со очи, темелно исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се