DOVES FARM Freee Брашно од хелда, без глутен, 1 кг

DOVES FARM Freee Брашно од хелда, без глутен, 1 кг
329,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
048746C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Брашно од хелда
  • Без глутен
  • Извор на протеини и влакна

Нето-тежина: 1 кг

Содржина

Состојки: брашно од хелда. 

Информации за алергени: производот не содржи глутен.

Употреба: Одлично за подготовка на леб, нудли или палачинки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се