DOVES FARM Органско 'ржано брашно, 1 кг

DOVES FARM Органско 'ржано брашно, 1 кг
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048754C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органско бело брашно од 'рж
  • Се користи како замена на обичното бело брашно и дава одличен вкус на многу благи и солени јадења

Пакување: 1 кг

Содржина

Состојки: 'рж* -органско производство.

Информации за алергени: за алергени, вклучително житарки што содржат глутен, видете ги состојките со задебелени букви. Може да содржи траги од јачмен, пченица. Да се чува во добро затворено пакување на ладно и суво место.

Пакување: хартиена кеса.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се