DR. VITON Трибулус, 30 капсули

DR. VITON Трибулус, 30 капсули
338,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044540C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Dr. Viton - Tribulus ја промовира машката плодност, сексуалната желба, градењето на здрава мускулна маса, функцијата на уринарниот тракт и јакнење на либидото.

  • Нормалните нивоа на тестостерон го поттикнуваат развојот на мускулите
  • Трибулус помага за зголемување на енергијата, придонесува за подобар и поквалитетен сон, го подобрува расположението и промовира поголема способност за справување со стресот
  • Сите овие состојби се поврзани со нормални нивоа на тестостерон, а Dr.Viton Tribulus го овозможува тоа

Пакување: 30 капсули

Содржина

Состав: Tribulus terestris Extract – 500 мг

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се