DUREX CLASSIC Презервативи, 3 парчиња

DUREX CLASSIC Презервативи, 3 парчиња
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
019559C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможуваат стимулација на двата партнера.

Дијаметр 66 мм.

Дерматолошки тестирани 100%.

Пакување: 3 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се