EDEL+WHITE Fresh Protect Течност за испирање уста, сет 400 + 400 мл

EDEL+WHITE Fresh Protect Течност за испирање уста, сет 400 + 400 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052129C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Освежувачка терапевтска течност за испирање на уста. Без алкохол со природни екстракти од грејпфрут и лимон, обезбедува свежина и природна антибактериска заштита. Содржи 250 ppm натриум флуорид за дополнителна заштита. Погодна за секојдневна употреба за поголема свежина и спречува настанување на забните наслаги.

  • Природна антибактериска заштита
  • Содржи биолошки корисен флуор за оптимална реминерализација
  • Природни екстракти од овошје

Пакување: сет 400 + 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се