EDEL+WHITE To Go Soft Четка за заби

EDEL+WHITE To Go Soft Четка за заби
279,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052491C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Со ултра меки Konex HD влакна, четката за патување To Go ги чисти нежно и темелно забите и непцата
  • Специјално се препорачува за воспалени непца, пародонтолошки заболувања, сензитивни заби и нега на импланти

3 причини зошто четката за заби To Go е одлична:

  • Ултра меки Konex HD влакна
  • Влакната се со зашилени и еластични врвови
  • Рачка на преклопување за хигиенски транспорт при патување

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се