ELMEX Junior Четка за заби (6-12 години)

ELMEX Junior Четка за заби (6-12 години)
236,00 ден.
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045763C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мека четка за заби за деца од 6 до 12 години.

Длабинско чистење благодарение на малата глава и влакненца во облик на Х, дизајнирана за прецизно чистење на забите во периодот на промена од млечни во трајни.

Пакување: една четка за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се