EMED Сет за инхалатор со две маски

EMED Сет за инхалатор со две маски
350,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030797C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Сет за небулизатор со две маски за деца и возрасни

Пакување: еден сет

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се