ERBOZETA Наусолвит капки, 50 мл

ERBOZETA Наусолвит капки, 50 мл
314,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
035417C
favorite_border

Опис на производот

Наусолвит се природни капки со уникатна формула на природен ѓумбир кои помагаат против гадење и повраќање при стомачни вируси.

Ги спречуваат лошите симптоми при патување, а воедно помагаат и при гадење и повраќање во текот на бременоста.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состојки: деминерализирана вода, концентриран сок од јаболко, фруктоза, ѓумбир корен 1% џинџероли, природна арома на ванила, јаболкова киселина, лимонска киселина, калиум сорбат и натриум бензоат.

Не содржи: глутен и лактоза

Употреба: се препорачуваат по 25 капки 3 пати на ден, директно во уста растворени во лажица во мала количина на вода (5 мл).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се