ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај против гасови, 20 филтер кесички

ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај против гасови, 20 филтер кесички
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052338C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • За деца од 12 месечна возраст
  • Со пеперминт, маточина, сладок пеперминт, бел слез и лимонова трева
  • Природна арома на лимон

Вкусна хербална мешавина од пеперминт, маточина, сладок пеперминт, бел слез и лимонова трева, сето тоа надополнето со лимон.

Слаткиот пеперминт го стимулира варењето.

Маточината придонесува за нормална функција на интестиналниот тракт.

Пакување: 20 филтер кесички

Содржина

Состав:

Пеперминт 450 мг
Маточина 450 мг
Сладок пеперминт 300  мг
Бел слез 120 мг
Лимонова трева 90 мг

Употреба: ставете ја кесичката во шише или чаша од 3 до 5 минути, и потоа извадете ја.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се