ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај за добра ноќ, 20 филтер кесички

ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај за добра ноќ, 20 филтер кесички
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052336C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • За деца од 12 месечна возраст
  • Со маточина, вербена и дрво од портокал
  • Природна арома на портокал
  • 20 слатки ноќи за детето и родителот

Вкусна хербална мешавина од маточина, вербена и дрво од портокал, сето тоа надополнето со природна арома на портокал за мирна ноќ.

Маточината го подобрува квалитетот на спиењето за да ја олесни поспаноста.

Пакување: 20 филтер кесички

Содржина

Состав:

Маточина 675 мг
Вербена 525 мг
Дрво од портокал 225 мг

Употреба: ставете ја кесичката во шише или чаша од 3 до 5 минути, и потоа извадете ја.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се