ESI Donnalife Интимна купка, 250 мл

ESI Donnalife Интимна купка, 250 мл
288,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052150C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Купка за интимна хигиена, формулирана со 98% природни состојки кои овозможуваат заштита на интимната област, со чајно дрво, алое вера и брусница.

Измива нежно и ги остава физиолошките параметри на кожата непроменети.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се