ESI Но Дол 60 капсули

ESI Но Дол 60 капсули
472,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001361C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Против болки и вкочанетост на зглобовите
  • Со глукозамин сулфат, хондроитин сулфат, манган, екстракт од алое, корен од ѓаволска канџа и МСМ

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: глукозамин, хондроитин-сулфат, МСМ, ѓаволова канџа, алое, врба и арника.

Употреба: 2 капсули дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се