ESSENCE Get Big Lash Volume Boost Водоотпорна маскара за волумен за очи

ESSENCE Get Big Lash Volume Boost Водоотпорна маскара за волумен за очи
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047471C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Водоотпорна маскара со волумен ефект, која ги пополнува тенките трепки.

  • Офталмолошки тестирана

Нето-тежина: 12 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се